Sheffield United je i dalje jedini klub u Premier ligi bez pobjede u ovoj sezoni, nakon što je u nedjelju u 11. kolu na svom stadionu od Leicestera izgubio sa 1:2, a pobjednički gol zabio je Jamie Vardy u 90. minuti. Sheffield United je ostao na zadnjem mjestu sa samo jednim bodom.

Gosti su poveli golom Ayoze Péreza u 24. minuti, a samo dvije minute kasnije izjednačenje Sheffield Unitedu donio je Oliver McBurnie. No, u 90. minuti Leicester iz kontranapada dolazi do pobjede i trećeg mjesta na ljestvici. Veznjak domaćina John Fleck pogriješio je na centru, a Maddison je dobrim pasom u kontranapad izbacio Vardyja, koji zabija svoj osmi pogodak u Premier ligi.

Vardy je neočekivano postao priča dana u Engleskoj, a njegov potez sigurno će se proširiti u brojnim svjetskim medijima.

Engleski napadač je zabio gol i otrčao prema korner zastavici u duginim bojama i klizeći je slomio. Vardy je tako pokazao svoje mišljenje o nametanju LGBT propagande u Premiershipu.

U 11. kolu Premierlige svi kapetani engleskih klubova morali su nositi vrpcu u duginim bojama.