rijeka zadar cvijanović gol s centra

Nogometaši Rijeke s uvjerljivih 6:1 pobijedili su Zadar. A posebno su se istaknuli Moises koji je pogotkom u završnici ostvario hat-trick, te Goran Cvijanović spektakularnim pogotkom sa sredine igrališta.

Nakon poraza od Lokomotive prošlog vikenda, Rijeka se vratila pobjedničkom nizu u domaćem prvenstvu, donosi tportal. Doduše, još u tjednu – Rijeka je pobijedila Šerif u Tiraspolu, ali ta ‘europska serija’ pobjeda ionako nije bila prekinuta. Kekovi su igrači deklasirali Zadar sa 6:1 i tako stigli do šeste prvenstvene pobjede.

Sve dvojbe oko pobjednika bile su gotove već do poluvremena kada su dva puta Moises te Andrej Kramarić i Ivan Tomečak matirali gostujućeg vratara. U nastavku je prekrasnim pogotkom Gorana Cvijanovića, 27-godišnjeg veznjaka, a koji je razveselio i slovenskog stručnjaka na klupi Rijeke, kojeg je postigao udarcem s polovine igrališta i nakon što je lopta proletjela Matkovića te još jednim Moisesa – momčad s Kantride zaokružila veliku pobjedu.