mandžukić getafe gol

U posljednjoj utakmici kola Atletico Madrid je u gostima pobijedio Getafe s 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je Mario Mandžukić.

Bio je to njegov treći ligaški pogodak ove sezone, donosi Dnevnik.hr. Mandžukić je u 56. minuti iznudio i isključenje Alexisa koji ga je laktom udario u lice. Mandžukić je igrao do 83. minute kada ga je zamijenio Saul.

Za Getafe je do 66. minute igrao Brazilac s hrvatskom putovnicom Sammir.

Pobjedu je ostvarila i Sevilla koja je u posljednjim minutama susreta preokrenula rezultat protiv Villarreala je pobijedila 2-1. Gosti su poveli u 79. minuti golom Luciana Vietta, a izjednačio je Denis Suarez u 88. minuti. Pobjedu Andalužanima donio je Carlos Bacca iz kaznenog udarca u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Ovom pobjedom Sevilla je dostigla Barcelonu na vrhu ljestvice i sada oba sastava imaju po 22 boda. Real Madrid ima bod manje, a zatim slijede Valencija i Atletico Madrid sa po 20 bodova.