rakitić barcelona gol glavom

Već na poluvremenu, Barcelona vodi protiv Granade 3:0, a strijelac drugog pogotka naš je reprezentativac Ivan Rakitić. Gol je postigao metodom koju je dosad rijetko koristio – glavom. Do kraja utakmice Barcelona je utrpala gostima pola tuceta golova i slavila 6:0.

Teško se sjetiti kada je posljednji put naš veznjak postigao gol glavom, ali učinio je to igrajući za svoju Barcelonu u šestom kolu Primere protiv Granade, donosi tportal.

Barcelona je vodila na poluvremenu s dva gola Neymara i jednim Rakitića, koji je u 42. minuti sjajno nadskočio protivničkog braniča te matirao vratara nakon jednog u nizu vrhunskog prodora Lionela Messija. Do kraja susreta, Neymar je postigao i svoj treći pogodak, a Messi je upisao ukupno dvije asistencije i dva gola. Barcelona je slavila s visokih 6:0.

Uostalom, pogledajte sami kako to radi Raketa i njegovo društvo…