Mario

Mario Mandžukić postigao je pogodak na gostovanju Atletico Madrida u San Sebastianu, na kojem je njegov klub izgubio rezultatom 2:1 u 11. kolu Primere.

Atletico je nanizao pet pobjeda u nizu, ali pozitivnoj seriji ove je nedjelje došao kraj. Gostovanje kod Real Sociedada pokazalo se kao prevelik izazov i Simeoneova momčad ostala je bez važnih bodova u borbi za naslov prvaka s moćnim gradskim rivalom.

Činilo se da će to ipak biti pozitivna nogometna priča za crveno-bijele, jer je u ranoj fazi Raul Garcija fantastičnom loptom proigrao Marija Mandžukića koji je zatim u svom stilu zakucao loptu u mrežu.

Ipak, uslijedio je preokret. Carlos Vela u 15. je minuti izjednačio, a veliku pobjedu domaćinu donio je Agirretxe u 82. minuti. Drugo poluvrijeme gosti su igrali s igračem manje nakon što je isključen Siqueira.

Atletico sada zaostaje četiri boda za Realom, a Sociedadu je ova pobjeda pomogla za bijeg sa samog dna tablice.