Kovačić

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić postigao je krasan pogodak za Inter u dvoboju protiv Lazija na San Siru, koji je na kraju završio 2:2.

Inter polako izlazi iz rezultatske krize. Nakon niza neuspjeha kojeg ni novi trener Roberto Mancini nije u početku uspio zaustaviti, u prošlom kolu pobijedili su ‘nerazzuri’ u gostima Chievo i činilo se konačno došli k sebi. Protiv Lazija na San Siru ove nedjelje opet su se domaći mučili, ali barem su uspjeli izbjeći poraz.

Felipe Anderson s dva je pogotka donio prednost gostima na poluvremenu, da bi u 66. minuti prekrasnim udarcem Mateo Kovačić smanjio, a onda Rodrigo Palacio izjednačio deset minuta prije kraja.

Na ljestvici Serie A Inter drži slabo 11. mjesto, dok Lazio dijeli treće, s Napolijem i Sampdorijom, prenosi Tportal.