golman zabio gol

Golman Augsburga Marwin Hitz zabio je izjednačujući pogodak u petoj minuti sudačke nadoknade dvoboja protiv Bayer Leverkusena, postavši tako heroj svoje ekipe…

Hitz nije odigrao briljantnu utakmicu, pogriješio je kod prvog pogotka što je iskoristio Drmić te doveo Bayer u vodstvo.

Ipak, sve je ispravio u posljednjoj minuti sudačke nadoknade, piše tportal. Naime, 27-godišnji golman otišao je u napad i tamo u pravom trenutku utrčao te iskoristio nepažnju obrane zabivši za 2:2.

‘To su priče kakve piše nogomet. Marwin Hitz se sjajno našao na tom mjestu. Bila je to super utakmica za gledatelje, a mi smo taj bod zaslužili, jer momčad je pokazala volju’, izjavio je trener Markus Weinzierl nakon susreta.

Augsburg je ostao ovim remijem na petom mjestu, s izgledima za plasman u Ligu prvaka.