PXL_DPA_261014_9233165

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić postigao je dva zgoditka u pobjedi Wolfsburga na gostovanju kod Stuttgarta (4:0) u 10. kolu Bundeslige.

Perišić je bio junak dvoboja, postigao je prvi zgoditak na utakmici u 15. minuti, a potom i zadnji u 88. minuti. Za Wolfsburg je Perišić ove sezone postigao tri zgoidtka, koliko i Ivica Olić, koji je igrao do 86. minute, a u prvom dijelu je pogodio gredu. ‘Vukovi’ su pobjedom skočili na drugo mjesto ljestvice.

Pobjedu je izborio i HSV kod kuće nad Bayerom (1:0), za koji zbog crvenog kartona na prošloj utakmici nije igrao Tin Jedvaj. Pobjednički gol zabio je Rafael van der Waart iz penala. U ostalim susretima Werder je pobijedio kod Mainza s 2:1 i pobjegao sa začelja, a Hanover je s 1:0 bio bolji od Eintrachta iz Frankfurta, prenosi Tportal.