mateo kovačić inter

U drugom kolu talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na svom terenu ugostio Sassuolo te došao do vrlo visoke pobjede rezultatom 7:0.

Prednost crno-plavima donio je Icardi već u četvrtoj minuti utakmice, da bi u 21. minuti ispred gostujućeg vratara izbio Mateo Kovačić i mirno poslao loptu u mrežu za 2:0.

Na 3:0 povisio je opet Icardi, a 4:0 je postavio Osvaldo nedugo prije odlaska na odmor. Igrala se 53. minuta kada je Kovačić proigrao Icardija za njegov hat-trick, a konačni su rezultat postavili Osvaldo i Guarin. Od 60. minute Sassuolo je igrao s igračem manje, zbog isključenja Berardija.

Kovačić je igrao do 65. minute, kada ga je zamijenio upravo Guarin.

S druge strane, u udarnoj je postavi Sassuola nastupio Šime Vrsaljko, no on je u 18. minuti morao napustiti teren zbog ozljede.