halilović

Alen Halilović odigrao je još jednu sjajnu utakmicu u dresu Sportinga koji je kod Espanyola stigao do trijumfa u gostima. Osim prvog pogotka u dresu novog kluba, naš se mladi reprezentativac istaknuo i s pregršt driblinga, prodora i pokojim atraktivnim dodavanjem…

Mladi 19-godišnji veznjak preporodio se u Gijonu. Nakon slabe sezone u dresu Barcelonine B momčadi, Halilović u redovima novog člana Primere igra odlično, a konačno je svoje zapažene nastupe okrunio i prvim pogotkom. Dogodilo se to u 10. minuti u gostima kod Espanyola, kada je iskoristio poklon domaće obrane i preciznim udarcem zabio svoj prvijenac u Primeri.

No, impresivan pogodak nije bilo jedino od Alena Halilovića. Opet se istaknuo s pregršt sjajnih driblinga, okomitih prodora te dodavanja petom te je bio jedan od najboljih pojedinaca na terenu,

Naš veznjak izašao je iz igre u 82. minuti, a do kraja susreta Sporting je zabio i pobjednički pogodak Menendeza za 2:1, na oduševljenje trenera.

‘Da mi je netko prije sezone ponudio ovaj broj bodova i ovakvu igru momčadi, odmah bih potpisao,’ izjavio je ponosni Abelardo koji sa Sportingom drži deseto mjesto u Primeri, uz osam osvojenih bodova.

Izvor: tportal